O nás

Společnost BS vinařské potřeby s.r.o. patří od roku 2005 mezi přední české dodavatele v oblasti potřeb pro vinaře, vinohradníky a sommeliery. Spolupracujeme s řadou světových producentů technologií, zařízení a vybavení. Ve své nabídce vždy reagujeme na aktuální vývoj trhu a neustále sledujeme inovace v oboru.


V roce 2021 jsme rozšířili portfolio produktů a služeb také o sortiment pro minipivovary.
Zaměřujeme se především na dodávky lahví a obalů, uzávěrů na pivní lahve, zařízení a příslušenství pro filtraci. Nabízíme širokou škálu nádrží a nádob včetně sudů.Našimi dodavateli jsou domácí i zahraniční producenti, respektovaní v odborných kruzích i u veřejnosti. Naše nabídky produktů průběžně inovována v souladu s trendy v oboru. Mezi partnerské firmy dlouhodobě patří Vetropack Moravia glass, O-I, Seguin Moreau, Enartis ESSECO, Smurfit Kappa, Cork Supply Portugal, Liverani a Tellarini, Thonhauser a řada dalších.

Ve Velkých Bílovicích provozujeme vlastní laboratoř, která slouží především vinařům, ale poskytujeme laboratorní rozbory také pro pivovary.

Vážíme si věrnosti našich zákazníků, proto v rámci spolupráce nabízíme doplňkové služby zdarma. Větším odběratelům poskytujeme v regionu dopravu zdarma. Naši zákazníci rádi využívají naše skladovací prostory ve Velkých Bílovicích a možnost postupného odběru zakoupeného zboží (lahve, uzávěry apod.).

Společnost BS vinařské potřeby s.r.o. provozuje síť vlastních prodejen v České republice a také na Slovensku, které zachovávají jednotnou firemní kulturu a styl. Personál na všech našich pobočkách je díky bohatým zkušenostem a odborným znalostem připraven poskytnout odborné poradenství a plný servis.

Více informací o společnosti BS vinařské potřeby s.r.o. , Velké Bílovice na www.vinarskepotreby.cz

Pro více informací nás kontaktujte: 
Mgr. Petr Podgrabinský - obchodní zástupce pro pivovarnictví
Tel: +420 601 697 403
E-mail: pivovary@vinarskepotreby.cz